asseco Aimtec murr

Hodinky pro (movité) fotbalové fanatiky

Fotbalová sezóna vrcholí, a času sledovat všechna utkání světového šampionátu je tak málo... A někdy nejsme ani u internetu, kde se dá získat aspoň rychlý přehled.

 

Asi přesně na to myslel švýcarský hodinář a designér Richard Hoptroff, když konstruoval své unikátní dílo: luxusní hodinky Hotblack, které se pyšní tím, že jako první luxusní hodinky svého druhu dokážou zobrazovat nejen čas, ale současně i fotbalové výsledky v analogovém módu. Byly speciálně navrženy tak, aby prezentovaly v reálném čase fotbalové výsledky.
Čtyři ciferníky jsou určeny pro různé funkce, kdykoli jsou hodinky připojeny přes Bluetooth k iPhone nebo Android zařízení se speciální Hotblack aplikací, je čas synchronizován s reálným stavem utkání. Horní a levý boční terčíky zobrazují skóre zápasu, ve spodním kolečku se ukazuje, kolik času zbývá do konce utkání. Zájemci by si měli připravit zhruba 1650 dolarů - a trochu trpělivosti. Hodinky jsou zatím v prototypové fázi, na trh by se měly dostat na podzim letošního roku.
 

 
Publikováno: 25. 8. 2014 | Počet zobrazení: 2845 článek mě zaujal 635
Zaujal Vás tento článek?
Ano