rosler murr Schunk

Do ČR a na Slovensko přichází nový hráč v segmentu plastů: KLN

Německá společnost KLN Ultraschall, patřící do nadnárodní korporace Crest Group, se dohodla na obchodním a servisním zastoupení s českou firmou Ultratech, která se specializuje na ultrazvukové svařování plastů a kovů, řezání ultrazvukem, ale i na vývoj a výrobu jednoúčelových strojů a automatických linek. 

 

Vstup KLN prostřednictvím liberecké společnosti Ultratech s.r.o., jejíž zákazníci se rekrutují zejména ze sektoru automotive (90 %), otevírá českým a slovenským firmám nové možnosti v oblasti spojování plastů.
Společnost KLN je jednou z mála firem na světě, která kromě ultrazvukového svařování vyvíjí a vyrábí systémy pro vibrační a infračervené svařování, technologii hotplate a rotační svařování. Portfolio doplňují sofistikované ultrazvukové průmyslové čističky. Samozřejmostí jsou technologie a systémy dodané na klíč dle specifikace a požadavků zákazníků včetně robotických a automatických zařízení. Kompletní servis pak zahrnuje i doplňkové vybavení, náhradní díly atd. Firma dodává technologie nejen do automobilového průmyslu, ale rovněž do projektů v oblasti medicíny, elektroniky anebo výrobcům bílé techniky.

 

 
Publikováno: 22. 7. 2014 | Počet zobrazení: 1955 článek mě zaujal 477
Zaujal Vás tento článek?
Ano