asseco Aimtec murr

Špioni v našich službách

Umožňují vidět za roh, ale také do temných škvírek, hledat zapadlé drobnosti, opravovat auta nebo prostě někoho špehovat. 

 

Snakescope je USB kamera na 80 cm dlouhém pružném ohebném nástavci připomínajícího hada (od něhož dostala i svůj název). Díky němu se kamerka dostane i do těžko přístupných míst, např. ve stoupačkách, v motoru auta či za skříní, a může odtud nejen přenášet obraz, ale pomocí přiloženého magnetu i snadno zvednout drobné kovové předměty zapadlé do nepřístupných míst.
Do obdobné kategorie zařízení patří také špiónský zapalovač, který rozšiřuje paletu skrytých nahrávacích zařízení. Miniaturní kamerka, která vypadá jako běžný zapalovač, nahrává video v rozlišení 640 x 480 bodů ve formátu AVI, pořizuje fotografie v rozlišení 1280 x 1024 obrazových bodů ve formátu JPG a dá se použít i jako běžný flash disk s kapacitou paměti 4 GB. Integrovaná lithiová baterie s vysokou kapacitou se dobíjí přes USB. Zapalovač lze použít i jako web kameru. Prakticky jediné co neumí je - zapalovat...

 

 
Publikováno: 12. 5. 2014 | Počet zobrazení: 3116 článek mě zaujal 748
Zaujal Vás tento článek?
Ano