„AUSTRIAN 3D PRINTING FORUM“ a další novinky

Již za měsíc se otevřou brány vídeňského výstaviště, kde se po dvou letech opět budou konat jedny z největších veletrhů průmyslových technologií a inovací v Rakousku. V nedaleké Vídni proběhnou od 6. do 9. května veletržní akce INTERTOOL a SCHWEISSEN a SMART AUTOMATION AUSTRIA. Poprvé budou letos se speciální expozicí „AUSTRIAN 3D PRINTING FORUM“ a kongresem výrobní techniky „Průmysl 4.0 – inteligentní továrny budoucnosti.  

 

Vídeňské veletrhy průmyslových technologií a inovací, které se na rozdíl od většiny jiných veletrhů, konají jednou za dva roky, se těší velké oblibě u českých a slovenských odborných návštěvníků. Veletrhy INTERTOOL / SCHWEISSEN a SMART AUTOMATION AUSTRIA jsou nejdůležitější událostí v oboru průmyslu Rakouska a zároveň jsou dobrou platformou pro navázání a posílení obchodních kontaktů v zemích střední Evropy.
Tyto veletrhy nabízí unikátní možnost prohlédnout si ve stejný čas na stejném místě prezentace špičkových vystavovatelů z oborů obráběcích strojů, přesných nástrojů, povrchového inženýrství, zabezpečování jakosti, metrologie a státního zkušebnictví, fluidní techniky, řezání/pájení/lepení, inkoustových a laserových technologií, tepelného zpracování apod.
V rámci těchto průmyslových veletrhů se uskuteční:
6. - 9. května 2014 - mezinárodní odborný veletrh strojů a zařízení INTERTOOL / SCHWEISSEN, zaměřený také na kovoobrábění, montážní techniku a nástroje (http://www.intertool.at/).
6. - 8. května 2014 - mezinárodní odborný veletrh průmyslové automatizace a pohonů SMART AUTOMATION AUSTRIA (http://wien.smart-automation.at/).

Na této prestižní události ve Vídni jsou prezentovány široké a inovativní řady výrobků, řešení a systémů pokročilých výrobních technologií pro každodenní průmyslové aplikace a současně představení oboru svařování - jako mezinárodního veletrhu pro svařování, spojování, řezání, testování a ochranu.
Navštivte vídeňské odborné veletrhy INTERTOOL / SCHWEISSEN a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2014 a seznamte se s novinkami průmyslu a technologií Rakouska a střední Evropy. Zároveň lze využít možnosti navázání zajímavých obchodních kontaktů. Jde o unikátní příležitost, která se koná jednou za dva roky.
Vídeňské veletrhy se těší aktivní podpoře také ze strany regionálních hospodářských komor, měst, asociací, svazů a médií v České republice (např. KHK Olomouckého kraje, KHK Zlínského kraje, města Třebíč, redakce časopisů Czechindustry, TechMagazín, Buildinfo, Plasty a kaučuk, Povrchové úpravy, Praktická elektronika aj.), přes něž si mohou jejich členové a obchodní partneři objednat vstupenky na veletrhy zdarma.
Těšíme se na Vás ve Vídni!
Pro veškeré další informace neváhejte kontaktovat oficiální výhradní zastoupení vídeňských veletrhů pro Českou republiku a další země střední a východní Evropy:
Schwarz & Partner, spol. s r.o., Lenka Kotllárová, tel.: +420 603 278 654,

www.sp.cz

 
Publikováno: 12. 5. 2014 | Počet zobrazení: 1068 článek mě zaujal 243
Zaujal Vás tento článek?
Ano