ITS OnRobot Schunk

Vzdělávání v oblasti vytápění, větrání a klimatizace je důležitá

Zabezpečit úsporný provoz a tepelnou pohodu v budovách vyžaduje, aby všechny součásti vytápěcího a větracího systému i klimatizace efektivně spolupracovaly. Proto společnost Wolf ČR, specialista nejen na techniku v tomto oboru, otevřela WolfAkademii - vzdělávací institut pro profesionály v oboru.

 

Stále složitější produkty a systémy, jenž se objevují na trhu, kladou na pracovníky montážních firem nutnost celoživotního vzdělávání v tomto oboru. Investoři a koncoví spotřebitelé jsou náročnější a požadují nejen instalaci, ale také poradenství a „vyladění" celého systému tak, aby přinášel nejen maximální úsporu provozních nákladů, ale rovněž požadovanou tepelnou pohodu a komfort. A právě WolfAkademie je reakcí na tyto nové tržní podněty.
Jak nám řekl Ing. Josef Zbořil, manažer WolfAkademie, „zájemci se prostřednictvím akademie mohou zúčastnit odborných seminářů na různá témata z oblasti vytápění, větrání či klimatizace, které spojují teoretické vědomosti s praxí. Během jednotlivých seminářů budou pracovat s nejmodernějšími zařízeními Wolf v plném provozu. Také budou mít možnost vyzkoušet si v praxi montáž podlahového a stěnového vytápění značky gabotherm."
WolfAkademie je bezplatná a probíhá v brněnském Technologickém centru úspory energií Wolf, které je jedním z nejmodernějších školicích center v České a Slovenské republice. Partneři společnosti, kteří absolvují odborné semináře, obdrží certifikát potvrzující, že nabyli vědomosti a znalosti pro práci s technikou této značky. Pro bližší informace: www.wolfcr.cz

Přehled termínů - březen 2014:
Kondenzační kotle Wolf do 24 kW                 27. březen
Nízkoteplotní sálavé systémy gabotherm       11. a 25. března
Solární systémy Wolf                                   12. březen
Řízené větrání s rekuperací tepla Wolf CWL    18. březen
Tepelná čerpadla Wolf                                  19. březen
Komunikační systém WRS                             26. březen

 

 
Publikováno: 14. 4. 2014 | Počet zobrazení: 1219 článek mě zaujal 266
Zaujal Vás tento článek?
Ano