rosler murr Schunk

analytica 2014: více zajímavostí, více vystavovatelů

Mezinárodní vůdčí veletrh laboratorní, biotechnologické a analytické techniky zve ve dnech 1. - 4. dubna již po čtyřiadvacáté do Mnichova. O tom, že lze očekávat reprezentativní přehlídku oboru svědčí, že v současné době mají organizátoři přihlášeno už přes 700 firem, které obsadily všech pět výstavních hal. 

 

Celkem 714 dosud potvrzených vystavovatelů představuje také nárůst 7,5 % oproti roku 2011, kdy se konal poslední ročník veletrhu. Ani mezi vystavovateli na letošní analytice nebudou chybět renomované firmy představující špičku a lídry v oboru -v seznamech vystavovatelů figurují prestižní jména jako Hirschmann, Köttermann či Waldner. Mezi dalšími přihlášenými najdeme například jména jako Jena, Becton Dickinson, Eppendorf, Fisher Scientific, GE Healthcare, Merck Millipore, Miele, Olympus Německo, Shimadzu Německo, Sigma, Waters. aj.
Susanne Grödl, hlavní manažerka veletrhu analytica, si je významem veletrhu vědoma: „Jak již účast světových významných firem napovídá, veletrh analytica je opravdu jedničkou ve svém oboru.“ Společné expozice potvrdila také řada zemí např. Čína, Francie, Velká Británie, Španělsko a chybět nebude také Česká republika s jedenácti přihlášenými vystavovateli. Již sám obor analytiky provází spousta inovací a tak i veletrh analytica přichází ihned na úvod s určitými novinkami, jako je například speciální prezentace v oblasti pracovní ochrany a bezpečnosti práce v laboratoři, dále koncepty jako živá laboratoř a vyhlášená mezinárodní konference analytica.
Letošní rok bude nejvíce zaměřen na témata pracovní ochrana a bezpečnost práce. Susanne Grödl zdůrazňuje:„ Ať již v oblasti výzkumu či průmyslu, je téma bezpečnosti pracovníků laboratoří velmi důležité a opravdu žádný jiný veletrh neprezentuje tuto tématiku v rámci speciálních prezentací za pomoci živých laboratoří, tak jako analytica.“ Laboratoře budou umístěny v halách B1, B2 a A3 a přichází s ukázkami z oborů potravinářského, vodní analytiky, analytiky plastů jakožto Life Sciences.
Veškerý návštěvnický servis (vstupenky za Kč se slevou, individuální ubytování) zajišťuje www.expocs.cz

 

 
Publikováno: 17. 3. 2014 | Počet zobrazení: 2021 článek mě zaujal 443
Zaujal Vás tento článek?
Ano