rosler murr Schunk

Laserové popisování ve 3D

Laserové popisovače řady LP-M Panasonic jsou unikátní popisem ve 3D. Nová řada zahrnuje modely s výkonem od 20 do 50 W a pracovní plochou 220 x 220 mm. Třírozměrné značení je optimalizováno díky funkci automatického ostření se schopností kompenzovat až 50 mm.

 

Nová řada laserových popisovačů kombinuje inovativní funkce pro laserové systémy značení s nejvyšší úrovní bezpečnosti strojních zařízení. Nabízí vysoký výkon a celou řadu funkcí pro řešení i těch nejsložitějších úloh značení. Se svým vysokým stupněm ochrany splňuje bezpečnostní standardy široké škály průmyslových odvětví.
Popisovače nabízí kromě Ethernetu, Profibusu a Profinetu i další možnosti pro vzdálenou správu. Intuitivní uživatelské rozhraní - Laser Marker Navi umožňuje rychlou a precizní tvorbu předloh pro laserové popisování včetně specifických funkcí pro práci s písmem či vektorovou grafikou.
LP-M jsou ideální volbou pro všechny aplikace s důrazem na kvalitu potisku, přesnost a vysokou rychlost. Funkce automatického ostření s optickou kontrolou umožňují provádět i složité polohování obrobků rychlým a efektivním způsobem. Díky široké nabídce popisovačů CO2 a vláknových laserů, nabízí firma výkon od 10 do 50
 

 
Publikováno: 17. 3. 2014 | Počet zobrazení: 1917 článek mě zaujal 456
Zaujal Vás tento článek?
Ano