rosler murr Schunk

Nabídka vyměnitelných vrtacích hlavic se stále rozrůstá

Společnost Sandvik Coromant rozšířila sortiment vrtáků CoroDrill 870 o novou geometrii pro vrtání vodicích děr a do své nabídky zařadila i zakázkové vrtáky (Tailor Made) umožňující srážení hran pod úhlem 45°.  

 

Nová geometrie -GP pro vrtání vodících děr v ocelových a litinových obrobcích umožňuje další zvýšení bezpečnosti vrtacího procesu při vrtání hlubších děr. Kromě toho jsou pro díry menších průměrů k dispozici jak výměnné vrtací hlavice s geometrií -PM 4234 pro vrtání ocelí, tak hlavice s geometrií -KM 3234 pro vrtání litin.
Uživatelům vrtáků CoroDrill 870 geometrie -GP při výrobě vodicích děr, která předchází vlastnímu použití vrtáků o délce až 8xD, umožňuje dosažení přesnějšího vystředění díry. Její konstrukční řešení, které využívá optimalizovaný úhel špičky a toleranci průměru, umožňuje hladký, plynulý a bezpečný vstup vrtáku do předvrtané díry a dosažení vynikající kvality otvoru. Jak geometrie -GP pro vrtání ocelí (ISO P), tak i pro vrtání litin (ISO K), jsou k dispozici ve třídě GC4234 a pro všechny běžné průměry jsou součástí standardně skladovaného sortimentu.
Díky celé řadě výhod, které použití vrtáků CoroDrill 870 přináší, a k nimž patří dlouhá životnost nástrojů, nebo vysoké rychlosti penetrace, lze dosáhnout snížení nákladů na nástroje/břitové destičky na vyrobenou díru. Kromě toho, je díky optimalizovanému tvaru, velikosti a úhlu stoupání šroubovité drážky usnadněno odvádění třísek a zároveň je zajištěna i snadná manipulace, bezpečnost a spolehlivost při výměnách vrtacích hlavic. Vrtací hlavice lze vyměňovat dokonce i když nástroj zůstává upnutý ve stroji a díky tomu dosáhnout snížení prostojů na minimální úroveň.
Aby ještě více firma zlepšila možnosti využití sortimentu vrtáků CoroDrill 870, zařadila do své nabídky také zakázkové vrtáky (Tailor Made) pro výrobu děr se zkosením hrany pod úhlem 45° v jediné operaci. Uživatelé tak mají možnost volby mezi provedením s jednou, nebo se dvěma břitovými destičkami pro srážení hran. Služba Tailor Made umožňuje, aby si klienti sami přesně stanovili požadované rozměry, aniž by museli platit obvykle uplatňovanou cenu za výrobu speciálních nástrojů. /sc/
 

 
Publikováno: 14. 3. 2014 | Počet zobrazení: 1900 článek mě zaujal 449
Zaujal Vás tento článek?
Ano