Rosler murr Schunk

Technická příručka s novým uspořádáním

Sandvik Coromant představil svou novou Technickou příručku, publikaci, která poskytuje zákazníkům veškeré informace potřebné pro zdárnou volbu a správné použití obráběcích nástrojů a nástrojových systémů s ohledem na danou aplikaci a materiál obrobku.   

 

Zcela přepracovaná Technická příručka využívá nové přehledné uspořádání, více než 1000 nových ilustrací a nejnovější poznatky o metodách obrábění a produktech. Tato velmi důležitá, průmyslově zaměřená publikace, nahrazující dřívější Technickou příručku obrábění, poskytuje užitečné informace pro bezproblémové a produktivní obrábění s využitím produktů firmy Sandvik Coromant.
Jakožto dokonalý informační manuál pro strojní dílny po celém světě byla nová příručka přeložena do 19 různých světových jazyků. Ačkoli vychází jako 800 stránkový tištěný katalog, je v případě zájmu možné u zákaznického servisu obchodního oddělení Sandvik objednat rovněž DVD verzi obsahující více než 90 poučných animací a video souborů. Kromě toho bude již brzy na www.sandvik.coromant.com k dispozici pro stahování také elektronická verze této příručky ve formátu pdf.

Více v čísle TM 3
 

 

 
Publikováno: 26. 3. 2011 | Počet zobrazení: 4623 článek mě zaujal 947
Zaujal Vás tento článek?
Ano