rosler murr Schunk

Spínače a převodníky tlaku ESI

Vzhledem k obrovskému zájmu o tlakové spínače, rozpínače a přepínače firmy SUCO bylo naším dlouhodobým zájmem rozšířit tento sortiment o tlakové spínače a převodníky, abychom vyhověli požadavkům našich zákazníků. Tento krok se nám podařil získáním zastoupení firmy ESI (Ellison Sensors Internatiol).  

 

Společnost ESI se během své 25leté existenci stala jedním z lídrů v oblasti výroby průmyslných snímačů tlaku. ESI navrhuje a vyrábí tlakové snímače a převodníky, které se využívají v leteckém a kosmickém průmyslu, zbrojařství, petrochemickém průmyslu, v oblasti automobilové techniky a různých průmyslových aplikací.
Nejnovější úspěchy ESI jsou spojovány s využitím nové technologie snímání tlaku pomocí „Silicon-on-Sapphire“ a její schopností pracovat v extrémních teplotách, převyšující výkonnost konvenčních silikonových tlakových snímačů. Široká paleta tlakových snímačů a převodníků ESI je konstruována pomocí využití technologie „Silicon-on-Sapphire“ společně s poslední signalizační digitální technologií, řadicí tyto produkty na přední místa dostupné na dnešních trzích.

Snímače a převodníky tlaku jsou dostupné v tlakových rozsazích 0 – 25 Pa a 0 – 4000 bar se signálním výstupem mV, 0 – 5 V, 0 – 10 V, 4 – 20 mA a širokým rozsahem digitálních formátů pro připojení USB.

 

www.bibus.cz
 

 

 
Publikováno: 25. 3. 2011 | Počet zobrazení: 3092 článek mě zaujal 791
Zaujal Vás tento článek?
Ano