rosler murr Schunk

Inkrementální rotační snímače (enkodéry)

Bohatá nabídka inkrementálních enkodérů začíná od miniaturních enkodérů s vnějším průměrem 24 mm až po modely v provedení "Heavy Duty" s průměrem 90 mm, které jsou určené pro těžké podmínky nasazení. Velký výběr mechanického provedení s různým stupněm krytí umožňuje perfektní sladění s požadavky aplikace.   

 

Absolutní enkodéry
Díky technologii optického snímání zaručují ve všech podmínkách snímání reálné polohy bez baterií. Tak jako inkrementální enkodéry jsou v provedení s plnou nebo s dutou hřídelí a také s různým stupněm krytí. Jsou kompatibilní s většinou běžných komunikačních protokolů.
Plná hřídel s vnějším průměrem od 24 do 90 mm, až 10 000 pulsů na otáčku, krytí až IP67, hřídele 4 až 12 mm a konus 1:10 HTL, TTL a Sin/Cos.
Dutá hřídel s vnějším průměrem 24 a 100 mm, až 10 000 pulsů na otáčku, krytí až IP67 hřídele 4 a 42 mm HTL, TTL a Sin/Cos.

- paralelní
- analogový
- SSI
- Biss
- CANopen
- Device Net
- Profibus

Lineární odměřování
Zahrnuje systémy odměřování počínaje bezkontaktním snímáním až po měření pomocí drátu. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti průmyslových aplikací zaručují všechna nabízená řešení tisíce měřicích cyklů i v extrémních podmínkách nasazení.

Senzory a elektronické moduly

Ukazatele, moduly pro správný přenos signálu, snímače náklonu a otáček doplňují nabídku výrobků pro průmyslovou automatizaci.

Příslušenství
Umožňuje mechanickou a elektrickou instalaci našich výrobků a pomáhá zajistit správnou funkci a optimální pracovní cykly.
- spojky, úhelníky, odměřovací kola, příruby, mezipříruby, konektory a kabely.
                                        

 

www.bibus.cz
 

 

 
Publikováno: 25. 3. 2011 | Počet zobrazení: 3476 článek mě zaujal 775
Zaujal Vás tento článek?
Ano