murr Schunk

STASTO - Spolehlivý partner v oblasti automatizace již více než 20 let v ČR

STASTO spojuje komplexní nabídku produktů v oblasti pneumatických prvků, průmyslových armatur a automatizace, vše MADE IN EUROPE. Společně s technickou podporou a prvotřídním servisem tak dodává kvalitní komplet služeb a produktů. A stejně jako každý rok, i letos nebude firma STASTO chybět na MSV v Brně.

 

Kromě  některých  nových produktů jsme letos připravili pro naše zákazníky ještě jedno lákadlo a tím je zcela nový katalog produktů STASTO. Nový katalog je tak pro nás ideální příležitostí pozvat zákazníky na MSV a probrat s nimi všechny novinky a případné dotazy. Ještě se sluší dodat, že katalog s více než 20 000 položkami obsahuje jako vždy ceny v CZK, potřebné informace o produktech a pár dalších zajímavostí, které se zákazníci dozví, až katalog otevřou.

Zbrusu nový stánek na MSV
Nové pojetí expozice se ponese v duchu nového katalogu a zajímavých exponátů. Připravili jsme několik atraktivních funkčních exponátů,  množství zajímavých jednotlivých prvků, které jsou v normálních podmínkách k vidění pouze v komplikovaných průmyslových aplikacích, ale také i produkty zcela běžné.
První ze dvou hlavních atrakcí bude funkční exponát v podobě manipulačního celku od našeho německého partnera, skládajícího se z otočného stolu, manipulátoru a hlavně největší novinkou pro tento rok v oblasti automatizace - zcela novým řízením EF2. Náš nový software elegantně spojuje intuitivní navigaci pro uživatele s velmi sofistikovaným systémem. Díky integrovanému webovému rozhraní mohou být všechna nastavení řízení EF2 ovládána pomocí standardního internetového prohlížeče - není třeba žádný speciální software. Proto je stůl schopný perfektně fungovat ve velmi krátkém čase a pro zapojení do výroby není třeba speciálně školených pracovníků.
Jako druhou „třešínku na dortu“ jsme s naším dalším německým dodavatelem pro MSV připravili funkční exponát regulačního koaxiálního ventilu, do kterého výrobce i my vkládáme velké naděje. Jedná se o zcela nový druh koaxiálního ventilu – „Coax greenline“ s regulační, respektive tlumící funkcí. Jde o zcela nový patent, jež využívá výhod stávající konstrukce a dále přidává nový druh pohonu, který bude nabízet zcela plynulou regulaci v celé dráze zdvihu. Další možností je u koaxiálního ventilu zatím nevídaná funkce – plynulé nebo zpožděné otevření a zavření, v tomto případě budou k dispozici následující časy: 100/200/400/800 ms. To znamená menší nároky na potrubí a bezkonkurenční životnost. Dalším aspektem je oproti konkurenčním produktům až o řád nižší spotřeba elektrické energie.
.
Made in Europe
Všechny výrobky, které firma nabízí jsou produkty evropských dodavatelů. STASTO tak nabízí prvotřídní kvalitu, krátké dodací lhůty, detailní informace o produktech, ale také díky úzkému kontaktu s dodavateli i kvalifikované poradenství a servis.  
Poznejte co STASTO garantuje
- Prvotřídní výrobce - Naše produkty jsou výrobky renomovaných a osvědčených dodavatelů.
- Provázaný sortiment - Námi nabízená široká paleta produktů je základem pro uspokojení Vašich nároků, a to i v případě složitých aplikací. Celek funguje pouze tehdy, když fungují dohromady všechny detaily.
- Zodpovědné a efektivní služby zákazníkům - STASTO nabízí několik jedinečných služeb, jako například termínovaný paket, který je dle Vašich přesných specifikací vyhotoven a doručen ve stanovený čas – to znamená minimalizaci Vašeho prostoru a času na kompletaci. Naši školení a zodpovědní pracovníci jsou vám k dispozici.
- Nebyrokratický přístup - STASTO pracuje rychle, profesionálně a zaručuje vysokou kvalitu. Jsme nezávislá společnost a měřítkem našeho úspěchu je spokojenost Vás – našich zákazníků.
- Efektivitu a spolehlivost - Součástí našich služeb je nejen technická podpora, poskytnutí potřebných elektronických dat, ale i naše zkušenosti.
- Osobní angažovanost - My ve STASTU jsme osobně angažováni na úspěchu firmy – na Vaší spokojenosti.

Přijďte na kus řeči! Budeme se na Vás těšit již tradičně v hale V na stánku č. 103.

Váš STASTO Team
 

 
Publikováno: 22. 10. 2013 | Počet zobrazení: 1602 článek mě zaujal 356
Zaujal Vás tento článek?
Ano