its murr Schunk

Léto s (ČSOB) leasingem

Pro tradiční období odpočinku, dovolených a příjemných zážitků připravila společnost ČSOB Leasing fotosoutěž s názvem Vyfoť leasing, určenou všem, kteří rádi fotografují a ještě raději vyhrávají. Soutěž - a tím i příležitost získat některou z hodnotných cen (tou hlavní je např. osobní automobil Fiat 500, další ceny jsou pohonné hmoty v celkové hodnotě 100 000 Kč) - trvá do konce srpna. 

 

Pro účast v soutěži stačí zajímavě nafotit předmět leasingu a tuto fotografii nahrát do jedné ze soutěžních kategorií.
První, s označením „Nový Leasing“ je určena klientům, kteří uzavřou smlouvu o financování s ČSOB Leasing v období trvání soutěže, tzn. do konce srpna letošního roku. Tito klienti zasílají fotografie právě pořízeného předmětu financování. Tím se rozumí jakýkoliv předmět (automobil, nákladní automobil, zemědělský stroj, výrobní linka, investiční celek, apod.), který byl financován prostřednictvím jakéhokoliv produktu společnosti ČSOB Leasing
Kategorie „Uzavřený Leasing“ je zaměřena na klienty, kteří již uzavřeli smlouvu o financování s ČSOB Leasing v minulosti (platí pro běžící i řádně ukončené smlouvy) a zašlou do soutěže fotografie již dříve pořízeného předmětu financování. Nicméně zkrátka nepřijdou dokonce ani ti klienti, kteří ještě nikdy služeb ČSOB Leasing nevyužili – do 3. kategorie „Vysněný Leasing“ mohou totiž zaslat fotografii předmětu, který by si chtěli pořídit a k jehož pořízení lze využít produktů ČSOB Leasing.
O vítězi rozhodne popularita příslušného snímku - Vítězi se stanou ti, jejichž fotografie se budou nejvíce líbit a získají v jednotlivých kategoriích největší počet hlasů. Více informací na www.vyfotleasing.cz.
 

 
Publikováno: 23. 9. 2013 | Počet zobrazení: 1458 článek mě zaujal 353
Zaujal Vás tento článek?
Ano