rosler murr Schunk

Firemní informatika pro příští roky

Společnost Software602 představila na své tradiční vývojářské a uživatelské konferenci ucelenou vizi flexibilní podnikové informatiky, která plně využívá potenciál zařízení s dotekovými obrazovkami a produkty potřebnými pro naplnění této vize. 

 

Mezi ně patří mj. nástroj Form User Interface (FUI) pro modernizaci starého informačního systému na mobilní platformu a dotykové obrazovky, či nová formulářová aplikace pro iPad, Android, Windows 8 mobile, kterou lze využít i pro bezpečné BYOD (Bring Your Own Device) zařízení. Výhodou je, že organizace si tyto aplikace mohou vytvořit vlastními silami tak, aby fungovaly na každém zařízení a využívaly fotoaparáty, GPS a další funkce v tabletech a smartphonech. Jednoduchá aplikace (do 10 formulářových polí) může být dostupná během pouhé půl hodiny. Tím způsobem lze řešit např. schvalování dokumentů, nákupů, žádosti o služební auta, inventuru, dovolenky, pracovní výkaz a řadu dalších firemních procesů. Další novinkou je unikátní koncept workflow aplikací umožňující „procesovat procesy.“ Systém FormFlow představuje unikátní architekturu, kdy inteligentní systém neřídí oběh dokumentů, ale oběh aplikací s vlastní inteligencí. To poskytuje mimořádnou flexibilitu pro řízení procesů v návaznosti na informační systémy, ale nezávisle na nich. Zároveň lze tak vytvořit celá komplexní řešení (spisová služba, procesy řízené dokumentace apod.)
Firma představila i nové produkty umožňující realizaci této vize: Software602 FormApps Server (prostředí pro provozování formulářových rozhraní a aplikací) a Software602 FormFlow Server pro řízení jejich oběhu.
 

 
Publikováno: 26. 8. 2013 | Počet zobrazení: 2763 článek mě zaujal 615
Zaujal Vás tento článek?
Ano